Zamknij

Napisz do nas


Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Adres e-mail
Treść wiadomości

Strona główna > O firmie

O firmie

Agencja Pracy Poprostupraca.pl

Na polskim rynku działamy już od 2005 roku jako Europejska Grupa Doradcza Sp. z o.o. Do tej pory głównym przedmiotem naszej działalności były szkolenia i doradztwo. Przeszkoliliśmy już blisko 30 tysięcy osób oraz około 10 tysięcy firm i instytucji. Wieloletnie doświadczenie we współpracy zarówno z przedsiębiorcami, urzędnikami, pracownikami jak i osobami pozostającymi bez zatrudnienia, w zakresie rozwoju kwalifikacji zawodowych zaowocowało powstaniem nowego kierunku wsparcia wspomnianych grup - Agencji Pracy Poprostupraca.pl.


Pracodawcom Agencja oferuje usługę polegającą na znalezieniu najlepszego kandydata do pracy, zaś pracownikom ciekawe oferty pracy i aktywną pomoc w znalezieniu zatrudnienia.


Nad realizacją zadań czuwa zespół konsultantów – profesjonalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Dzięki temu Poprostupraca.pl zapewnia zróżnicowane rozwiązania przy zachowaniu najwyższego poziomu specjalizacji oraz gwarantowanej jakości usług.


PRACODAWCY współpracując z Agencją Pracy Poprostupraca.pl mogą uzyskać liczne korzyści. Dzięki przeniesieniu procesu rekrutacji i selekcji na Agencję:

  • obniżają koszty pozyskania nowego personelu,
  • zaoszczędzają cenny czas,
  • zwiększają szanse na znalezienie najlepszego kandydata posiadającego kompetencje wymagane na danym stanowisku.


Doradcy pracujący w Agencji z pasją angażują się w pomoc w rozwijaniu kadr, a starannie przeprowadzony proces rekrutacji pozwala uzyskać najodpowiedniejszego kandydata na wskazane stanowisko/a.


PRACOWNIKOM z kolei Agencja Pracy oferuje skuteczne wsparcie w znalezieniu satysfakcjonującej dla nich pracy, odpowiadającej ich kompetencjom oraz doświadczeniu.


Agencja Poprostupraca.pl stawia na skuteczność i najlepsze rozwiązania zarówno dla pracodawców jak i pracowników, na uwagę zasługują jej liczne atuty:

  • skuteczność w działaniu,
  • szybki czas realizacji usług,
  • dyskrecję w zakresie przekazanych danych.