Zamknij

Napisz do nas


Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Adres e-mail
Treść wiadomości

Strona główna > Partnerzy

Partnerzy

 

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie zapoczątkowała swoją działalność decyzją Rady Ministrów Rzeczpospolitej Polskiej z 1 lipca 1999 r. Utworzenie uczelni znacząco wpłynęło na rozwój Leszna i zakreśliło nowy obszar działań szkolnictwa wyższego na Ziemi Leszczyńskiej. Uczelnia charakteryzuje się jednostopniową strukturą kształcenia, wspólną dla 36 publicznych wyższych szkół zawodowych w całym kraju.

Link : www.pwsz.edu.pl

 

 

Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie powstała w 2001 roku. Prowadzi studia I stopnia na 5 kierunkach i studia II stopnia na kierunku pedagogika. W ofercie edukacyjnej posiada również studia podyplomowe na 20 specjalnościach. Od początku istnienia Szkoła aktywnie współpracuje z władzami samorządowymi Miasta Leszna, z licznymi placówkami opiekuńczo-wychowawczymi, bibliotekami i instytucjami działającymi na terenie miasta i regionu. Uczelnia uzyskała liczne certyfikaty i statuetki. WSH dysponuje nowoczesną, zinformatyzowaną i bardzo dobrze wyposażoną bazą lokalową położoną w centrum miasta.

Link : www.wsh-leszno.pl

 

Oficyna Studio EMKA istnieje i działa z powodzeniem już dwudziesty rok. Literatura, która stała się specjalnością naszego Wydawnictwa, nazywana jest, najogólniej rzecz ujmując, literaturą motywacyjną. Sekretem powodzenia książek z kręgu tej literatury jest życiowa mądrość ich twórców, wielka siła argumentacji, hołdowanie wiedzy, niekłamana chęć niesienia pomocy ludziom, wreszcie klarowny, komunikatywny język. Niejednokrotnie napisane wiele lat temu, nic nie straciły na aktualności. Odmieniły życie milionów kobiet i mężczyzn, zarówno dorosłych, jak i wstępujących w dorosłe życie. Udowadniają, że budowanie własnej zamożności to też fach, który tak jak inne umiejętności, znakomicie można opanować mądrze myśląc i skutecznie działając. Wiele z tych książek zyskało niebywałą popularność, ponieważ z rzadką przenikliwością wskazują źródła naszych problemów. Uczą nas je rozumieć i rozwiązywać. Dokładnie tak, jak postąpiłby wypróbowany przyjaciel.

Dziś w Polsce wyjątkowo trafiają w czas. Jesteśmy tymi wyborami i dokonaniami edytorskimi usatysfakcjonowani. Jednak to, co cieszy najbardziej, to przekonanie, że nasze książki trafiają do ludzi i są im potrzebne. Że są dla wielu z nich książkami ważnymi, lekturami "na miarę czasu". One uczą żyć i być - w rodzinie, w gronie przyjaciół i w biznesie. Popularyzują, w sposób znakomity, wiedzę ekonomiczną. Bo EMKI ambicją było i jest wpisywanie się z naszymi publikacjami w program edukacyjny społeczeństwa polskiego, a dewizą - tworzenie i publikowanie książek stojących blisko życia i ludzi.

Link : www.studioemka.com.pl

 


Decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, SCM, PLM). Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie menedżerów w wyborze integrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie.

Link : www.decyzje-it.pl

 

 

Gazeta MSP - Małych i Średnich Przedsiębiorstw - ogólnopolski miesięcznik ekonomiczny adresowany do przedstawicieli sektora małych i średnich przedsiębiorstw, którego celem jest edukowanie przedsiębiorców w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej oraz informowanie o najważniejszych zmianach zachodzących w samym biznesie.

Link : www.gazeta-msp.pl

 

 

Zysk i S-ka Wydawnictwo powstało w 1994 roku w Poznaniu. Od tego czasu wzorcowo łączy aspekt komercyjny marki z misją wydawnictwa zaangażowanego społecznie. Oferuje czytelnikom beletrystykę, publikacje naukowe oraz akademickie, a poszczególne serie wydawnicze można uznać za kanon gatunku. Do najbardziej popularnych autorów Zysk i S-ka należą bez wątpienia: Małgorzata Kalicińska, Wojciech Cejrowski, Hanna Kowalewska, Jacek Pałkiewicz, Marian Zacharski, Jan Grzegorczyk, Marcin Wolski, Bill Bryson, Oliver Sacks czy George R.R. Martin. W styczniu 2011 Magazyn Literacki "Książki" przyznał wydawnictwu Zysk i S-ka Nagrodę Wydawcy Roku 2010 "za szeroką ofertę wydawniczą niezależnie od prezentowanych przez autorów poglądów politycznych oraz przywrócenie blasku literaturze podróżniczej".

                                      Link : www.zysk.com.pl/pl/