Zamknij

Napisz do nas


Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Adres e-mail
Treść wiadomości

Strona główna > Konsulting

Konsulting

Europejska Grupa Doradcza jest firmą świadczącą szeroki zakres usług w zakresie konsultingu. Naszym celem jest trafne doradzanie przedsiębiorstwom w zakresie:

•    rozwoju organizacji poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań,
•    możliwości dofinansowania planowanych inwestycji,
•    rozwoju struktury przedsiębiorstwa,
•    sprawnego zarządzania kapitałem ludzkim
•    wdrażania systemów zarządzania jakością.

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie doboru właściwego źródła dofinansowania w ramach funduszy europejskich oraz pozostałych programów pomocowych, krajowych i zagranicznych, współfinansujących podejmowane inicjatywy przez przedsiębiorców. Specjalizujemy się w przygotowaniu strategii marketingowych, analiz strategicznych itp.

SPECJALIŚCI

Współpracę z Państwem podejmują specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe z zakresu pozyskiwania funduszy europejskich, nowoczesnych metod zarządzania a także wdrażania i oceniania systemów zarządzania jakością. Klientom naszym gwarantujemy pomoc w odkrywaniu ukrytego potencjału, w celu osiągnięcia sukcesu w zmieniającym się świecie globalnego rynku.

WSPÓŁPRACA

Ponadto firma nasza współpracuje z Fundacją Europejskie Centrum Badań i Transformacji, którego założycielem jest Cambridge Center for Competitiveness and Innovation. Głównym zadaniem fundacji jest podnoszenie konkurencyjności i innowacyjności przedsiębiorstw polskich.

Nasze artykuły związane z rozwojem przedsiębiorczości oraz metod jej wspierania mogą Państwo odnaleźć na łamach czasopisma specjalistycznego "ABC Funduszy" oraz portalu internetowego Nowoczesna Firma.